У ніч на 26 квітня стало відомо про смерть народного артиста України і відомого актора театру і кіно Олега Треповского. Про це повідомив його друг актор Віталій Салій. Причина смерті на даний момент не розголошується.

Треповский закінчив Київський театральний інститут імені В. П. Карпенка-Карого в 1992 році і з того ж року почав працювати актором у київському Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки. Дебютував він у якості головного героя в п'єсі "Молоді роки короля Людовіка".

Вже через три роки в 1995 році він дебютував в якості актора кіно. Він зіграв у фільмі "Вальдшнепи". У 2011 Олегу Треповскому було присвоєно звання Народного артиста України.

Останній раз на сцену театру Треповский вийшов в 2012 році в рамках п'єси "Цинічна комедія" за мотивами п'єси Шекспіра "Міра за міру". Роль у короткометражному фільмі "Голден лав" в 2017 році принесла акторові номінацію на здобуття Національної кінопремії "Золота дзига" в категорії "Кращий актор".

Популярні новини зараз

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Показати ще

В останньому фільмі, де грав Треповский, він також був удостоєний головної ролі . Прем'єра "Таємного щоденника Симона Петлюри", зйомки якого проходили на заході України й у Франції, намічена на осінь 2018 року. Трейлер вийшов лише на початку квітня.

За свою 26-річну кар'єру Олег Треповский встиг знятися в десятках фільмів і серіалів. Найбільш запам'яталися глядачам його ролі у "Дні народження Буржуя", "Свати", "Слуги народу".

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа" вчора помер народний артист України, відомий театральний, кіно - і телеактор Олег Треповський.

З 1992 року Олег служив у Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки, знявся в десятках фільмів і серіалів, від «Дня народження Буржуя» до «Слуги народу» і «Сватів».