Українська співачка Настя Каменських, яка вирушила у вільне плавання по водах вітчизняного шоу-бізнесу від Потапа під ім'ям NK, відправиться на російську програму "Вечірник Ургант".
Відповідний запис оприлюднена на сторінці шоу в Instagram.
"Дорогі глядачі, запрошуємо вас на зйомки програми "Вечірній Ургант" до телецентру "Останкіно", які пройдуть з вівторка по четвер", – сказано в повідомленні, обличчям якого стала українська зірка. Судячи з запису на постері, Каменських буде брати участь в записі 15 листопада.


Українські користувачі мережі обурилися майбутньою поїздкою Насті до окупантів. Вони припустили, що концертів в Україні з участю Каменських більше не буде також, як у випадку української співачки Ані Лорак.
ТЦК тут ні до чого: хто насправді вирішує долю мобілізованого
Пенсіонери недоотримають пенсію вже цього місяця: у кого стане менше грошей
"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
"Холодний душ" від ПриватБанку: українцям масово блокують доступ до грошей - є лише кілька днів


Адже "запроданка" Лорак практично живе в Росії і розважає концертами місцевих олігархів. Варто відзначити, що вона виступила за три роки лише один раз.
Деякі користувачі заступилися за Каменських, зазначивши, що вона вже виступала на шоу Урганта разом з Потапом вже у часи війни.
Як повідомляв портал "Знай.uа", користувачі звинуватили Каменських у плагіаті. На думку юзерів, нова композиція співачки дуже нагадує пісню американського дуету. Настя вийшла з ситуації, заявивши, що обвинувачі не чують різниці.