Модель чоловічого еротичного журналу Playboy Сара Харріс соромиться великого бюсту, який приніс їй популярність, і мріє його позбутися.

23-річна дівчина нещодавно зізналася, що зовсім не збиралася збільшувати груди. Лягти під ніж їй довелося через медичні обставинами.

Виявляється, кілька років тому в моделі виявили пухлину в молочній залозі. Утворення було доброякісним, проте медики все одно настійливо рекомендували Сарі зробити подвійну мастектомію.

Популярні новини зараз

Європа зачиняє двері українським біженцям: які країни позбавляють допомоги

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження

Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе

Показати ще

Харріс так поспішала позбутися пухлини, що не приділила належної уваги підбору імплантатів. У результаті рідний третій розмір перетворився на п'ятий.

"Ненавиджу свої силіконові груди! Вони зруйнували моє життя! Я намагаюся приховувати величезний бюст і носити максимально закриті наряди", - поскаржилася Сара.

Через непропорційно великі груди модель перестали кликати на зйомки. Найближчим часом дівчина планує зробити повторну пластику і зменшити імплантати.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", зірка Playboy показала, чим пишається.