Успішна кар'єра будь-якої публічної особи не може відбутися без прихильників. І абсолютно не важливо, хто це буде: попсовий співак, шалений рокер чи гуморист, адже артист і глядач дуже залежні один від одного.

Принаймні, такої позиції дотримується український шоумен та волонтер Сергій Притула.

Він запевняє, що сподобатися людям та знайти публіку – не таке вже й легке заняття, а головний показник перших променів слави не у численній рекламі чи фан-клубах у мережах: достатньо подивитися, чи повертаються на ваші концерти хоча б іще раз.

Проте навіть відома багато років поспіль зірка сцени може випадково, іноді ненавмисне розчарувати свою аудиторію:

"Глядач, за умови, що Артист викладається на всі 100%, відповідає взаємністю, щоб у Артиста було бажання ще раз повернутись до Глядача у те чи інше місто. Іноді Артист розчаровує Глядача. У більшості випадків це не стосується, власне, роботи Артиста на сцені. Зазвичай, розчарування викликає зворотній бік медалі: особисте життя, публічні висловлювання, неспівпадіння чи відсутність позиції по суспільно важливих темах".

Популярні новини зараз

Закінчення опалювального сезону: експерт закликає робити це вже зараз

Підвищення пенсійного віку та нова індексація: у Мінсоцполітики розповіли, що чекає на українців

Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення

Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали

Показати ще

Стосунки між артистом та глядачем, як вважає Притула, не можуть бути односторонніми, як не буває футболу з грою в одні ворота.

Публіка теж може залишити по собі неприємне враження, переважно – рівнем свого виховання:

"Глядач теж, іноді, розчаровує Артиста. Я можу особисто пригадати випадки, коли на концертах "Вар’яти-шоу" глядачі голосно розмовляли по телефону, сидячи з викинутими ногами на передній ряд, коли під час якогось номеру людина в залі (віком років 18) голосно казала: "дівки, йдем посцим", і група у 6-8 чоловік дружно виходила (питання тільки куди, адже, у тому БК діючих WC не було, і навіть ми, артисти, никались між службовим бусом і стінкою БК)".

Вирішити вічну дилему порозуміння між публікою та зірками гуморист пропонує у найпростіший спосіб: спробувати ставитися один до одного із повагою:

"Повага – це не тільки зустріти оплесками Артиста, коли він вийшов на сцену. Повага – це дати можливість Артисту зробити свою роботу, навіть якщо тобі цей Артист не до вподоби, бо на тобі особисто світ клином не зійшовся. Коли ти йдеш на концерт де є кілька Артистів, то май стримання, людино!".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула поділився секретами виховання дітей.