Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно артистка показала дуже провокаційний кадр, на якому обіймається з шоуменом і комедійним актором Олександром Реввою, також відомим як Артур Пірожков. Варто зазначити, що у артиста є любляча дружина і двоє дітей.

"Як справи, котик? @arthurpirozhkov @angelikarevva", - також відмітила дружину Пірожкова Лобода. Шанувальники одразу ж взялися коментувати побачене: "Ну ви котики, звичайно", "Чіка чіка ти стигла полуниця. Свєта це про тебе пісня??", "Свєта мені здається чи так і є, що він до вас клеїться", "Ніжні дружні обнімашки", "Гігі за шагі", "Красива пара", "А як же Ліндеманн?", "а дружину і двох дочок куди? Ну ви зовсім)))", "Може ,це любов,я не знаю....Ла.ла-ла-ла.", "Однак провокація?))", "Відвалили б від чужого чоловіка,межі бути повинні.", "Бідна дружина Ревви!", "І як це розуміти?!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Світлана Лобода вирушила в Баку, на фестиваль "Жара". Артистка виклала відео, на якому танцює під хіт Дмитра Монатіка Vitamin D, однак у багатьох фанатів публікація викликала змішані почуття і безліч питань. Також знаменитість виклала домашнє селфі без макіяжу і заінтригувала прихильників цитатою Любові Успенської. А ще Лобода показала новий яскравий тізер на літній хіт "SUPERSTAR", який викликав у шанувальників безліч питань. Наприклад, що означає поцілунок з дівчиною.