Відомого голлівудського актора Метта Деймона подали в розшук. Фінське посольство звернулось до користувачів в соцмережах, щоб ті допомогли знайти зірку.

На днях в мережі з'явились фото, де фоторобот Деймона розвісили на стовпах та дошках оголошень, - повідомляє Gamebomb.

Фінляндія терміново звернулася за допомогою до всіх. Посольство попросило допомоги, тому що вже через місяць в Фінляндії буде сотий день незалежності і вони хотіли, щоб Метт Деймон записав для них привітання. Як повідомляється в посланні, вибір припав на цього актора через те, що дідусь Метта мав фінські корені, про що неодноразово сам і заявляв.

Популярні новини зараз

Слідом за Одесою: експерт назвав наступне місто, якому загрожує блекаут

Під примусову мобілізацію потраплять до 25 років: за ким прийдуть ТЦК

Одним тисячі, іншим – копійки: нове підвищення пенсій порадує не всіх

Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі

Показати ще

Нагадаємо, Кінокомпанія Paramount Pictures опублікувала трейлер науково-фантастичної комедії "Зменшення" режисера Александра Пейна. Метт Деймон зіграє головну роль. Прем'єра відбудеться напередодні Нового року, 25 грудня.


Дивіться трейлер нового фільму "Субурбикон" з Меттом Деймоном в головінй ролі

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", відоме видання The New York Times роздягнув відомих акторів, серед яких опинився і Метт Деймон.