Одна із найяскравіших екс-учасниць "золотого складу" коллективу "ВІА Гра", що став уже історією, Надія Мейхер-Грановська опублікувала в соціальній мережі Instagram знімок, в якому висловила свою дитячу мрію.

Фото співачка і дизайнер доповнила розгорнутою оповіддю про те, як у 7-8 років хотяла стати балериною.

За її словами, в 11 років вона почала танцювати в колективі народного танцю. Вступивши до педагогічного училища, дівчина не покинула хореографію, займалася нею професійно, а також пробувала сили в балеті.

"Відчуття передати неможливо!!! Я готова була жити в танцювальному залі і нескінченно відточувати майстерність. Це зрозуміють, напевно, тільки ті, хто мав чи має відношення до балету або до професійних танців", - наголосила красуня.

Й ось через 19 років вона відновила заняття хореографією і навіть стала на пуанти. Балет співачка назвала своєю нездійсненною мрією: при всій пластиці та майстерності видатні зовнішні дані не дали реалізуватися у цій царині.

Популярні новини зараз

Пішов із життя близький чоловік ведучої "1+1" Алли Мазур: інсульт не залишив жодного шансу

"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди

Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів

Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців

Показати ще

Своїм постом Надія захотіла підтримати підписників та порадила їм не боятися житии в гармонії з собою, здійснювати мрії і йти за відчуттями.

"Рухайтесь! Дійте! Не бійтеся! Навіть якщо проти вас уесь світ. Страх породжує внутрішню деградацію. Позбавляє можливості не тільки розвиватися, а й бути щасливою людиною", - підкреслила вона.

Слова Мейхер знайшли відгук у серцях її шанувальників і зібрали тисячі лайків та чимало захоплених коментарів.

Надія Мейхер танцює на пуантах

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", співачка втекла від людей у ліс, аби відпочити на самоті.