Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк зізнався, що не очікував від російського репера Василя Вакуленка (більш відомого під творчим псевдонімом Баста) такої неадекватної відповіді на свій відкритий лист.

За словами українського музиканта, він думав, що Вакуленко скаже щось із серії "я не знав, що відвідування Криму не через територію України призведе до таких наслідків і мені заборонять в'їзд в Україну".

"Але ніяк не очікував, що він напише, що він багатий і знаменитий етнічний українець. Плювати! Чому там вважають, що в цьому конфлікті є етнічна складова? Адже це і є продукт пропаганди агресора - етнічна складова. Чому ти порушуєш закони моєї країни? Я ж завжди намагався закони твоєї країни не порушувати - в цьому суть питання ", - сказав Хливнюк в інтерв'ю Олені Гранішевській.

Фронтмен "Бумбокса" зазначив, що Баста хороший продюсер і автор, але він "живе в суспільстві, яке їсть пропаганду, навіть якщо він не дивиться телевізор".

"Так чи інакше він потрапляє під цей вплив і, мабуть, вважає нас наївними. Я ніяк не можу виправдати людину, яка висловила зарозумілість у відповідь на свою ж дурість. Але я намагаюся, і все, що мені спадає на думку, це те, що патріот своєї країни буде до останнього намагатися виправдати якісь мерзенні вчинки в своїх очах. Щоб самому не було огидно жити в цьому. Іншого пояснення у мене немає ", - резюмував музикант.

Популярні новини зараз

Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився"

Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту"

Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати

Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців

Показати ще

Нагадаємо, що недавно Хливнюк у відкритому листі зажадав у Басти пояснень за вторгнення на півострів. Репер відповів фронтмену "Бумбокс", що він і надалі збирається відвідувати Україну, не зважаючи на заборони СБУ.

Як повідомляв портал "Знай.ua", між фронтменом українського гурту "Бумбокс" Андрієм Хливнюком та російським репером Баста, розгорілася серйозна полеміка.