Публікація без дозволу фотографії близнюків голлівудського актора Джорджа Клуні та його дружини Амаль на обкладинці французького журналу Voici може дуже дорого обійтися як виданню, так і папараці.
Про це батько малюків заявив виданню Time.
"Будьте впевнені, фотографи, агентство і журнал будуть притягнуті до відповідальності за всією суворістю закону. Цього вимагає безпека наших дітей", - категорично наголосив він.
Маленьких Еллу та Олександра папараці без дозволу сфотографували у той момент, коли вони знаходилися в будинку Клуні на озері Комо в Італії.
Зіркове подружжя поки що не давало жодному з видань згоди на офіційну фотосесію та публікацію знімків немовлят.
Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв
Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії
Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня
Джордж й Амаль Клуні стали щасливими батьками хлопчика і дівчинки 6 червня цього року. Діти народилися в Лондоні, у госпіталі Святої Марії.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", британский алкогольный гигант Diageo викупив у Клуні марку текіли Casamigos, виклавши за неї мільярд доларів.