Осінь традиційно асоціюється з романтикою і прогулянками по вистеленому листям парку. Саме в цю пору року можна зустріти там парочки, які в обнімку сидять на лавках і воркують. Нерідко такі посиденьки закінчуються чимось більшим, і вранці закохані прокидається разом.

Знай.ua вирішив з'ясувати у вітчизняних зірок, як вони ставляться до сексу на першому побаченні і чи бували подібні випадки в їхньому житті.

Не забути презервативи!

Звичайно ж, першою до кого ми звернулися - була травесті-діва Монро, яка із задоволенням і годинами може міркувати на делікатні теми.

"Якщо виникає хімія, тільки на тверезу голову, вперед - подайте у горизонталь, - посміхнулася вона. - Тільки попередньо проконтролюйте безпеку. Презервативи скрізь продаються!"

Популярні новини зараз

Допомога від ООН: для українців зробили важливе уточнення, як треба оформлювати

Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах

Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив"

Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"

Показати ще

За її словами, потрібно для себе вирішити, що для вас секс, "якщо задоволення, без шлюбних перспектив, тоді чого ламатися і відтягувати?!"

"Якщо ж секс для вас - щось ганебне або "тільки після весілля"- співчуваю. Ви позбавляєте себе великого шматка жирного пирога, - облизнулася Монро і додала. – Звичайно, у мене був секс на першому побаченні, я вільна і сама собі господиня!"

Досвід Маркіза де Сада

Не проти інтиму при першій зустрічі і співачка Анна Завальська. Вона вважає, що кожна людина сама вирішує, що вона хоче і несе за це відповідальність.

"Якщо протягом першого побачення двоє людей встигли повноцінно розкритися з емоційної, і психологічної точки зору (що, скоріше, виняток із правил) і відчути, що поруч "той /та сама", що це повна сумісність, то секс цілком може бути логічним і гармонійним продовженням побачення, - розповіла нам зірка. - Але особисто я завжди за те, щоб потримати інтригу, адже, як говорив Маркіз де Сад: "очікування збільшує насолоду".

Експерименти - наше все

Ще далі вирішила піти співачка Пальміра Кіевелектро. В її планах відкрити тренінговий центр, який буде допомагати людям розкріпачуватися сексуально, пізнавати науку спокушання і насолоди.

"Секс на першому побаченні у мене був неодноразово, але, скоріше, в ці моменти відчувається пристрасть до незвіданого, забороненого, не більше. Тому незнайомій людині складно подарувати задоволення у повній мірі, - вважає артистка. - Вважаю, що в житті потрібно експериментувати, і не боятися говорити своїм бажанням - так".

Або все, або нічого

Настільки ж експресивна, як Пальміра і стиліст Аніта Стар. За її словами, або все трапляється відразу, або ніколи.

"І вирішую це тільки я, - рішуче сказала вона. - Тобто якщо я відчуваю почуття і потяг до чоловіка, то номер побачення не має значення, але краще раніше, ніж пізніше. Якщо я чоловіка не хочу, то навіть двадцять побачень і мільйон яскраво-червоних троянд не змусять мене лягти з ним у ліжко. І, так, у мене таке було. Згодом були відносини і шлюб".

Скажімо ні платонічному коханню!

З тим, що секс - невід'ємна частина відносин, згодна і дизайнер Ксенія Весніна. За її словами, відтягувати перший секс, коли є бажання - нерозумно.

"Близькість все розставить по своїх місцях! Тому я не сприймаю рік триматися за ручки і зітхати від платонічного кохання! Хоча і на першому побаченні це досить рано. Не тому що я не така і чекаю трамвая... А з досвіду скажу, що чим більше спілкуєшся з людиною, більше зближуєшся, то і більше накопичується сексуальної енергії і бажання, а значить і перший секс буде крутий".

Яке краще побачення для сексу?

Єдиним різким противником сексу на першому побаченні виступила телеведуча і світська левиця Світлана Вольнова. Вона вважає, що це не справа леді віддаватися на першому побаченні.

"Звичайно, проти природи не попреш, тому що чоловіка і жінку тягне один до одного. Але тут криється небезпека в тому, що жінка може залишитися одна, так як для чоловіка - це просто секс, а для неї щось більше, - вважає зірка. - Тому я думаю, потрібно займатися їм на шостому побаченні".

Незважаючи на своє негативне ставлення до інтиму при знайомстві, Вольнова зізналася, що і у неї самої був такий досвід.

"Так, у мене був секс на першому побаченні. Але катастрофічно рідко. І я нікому не рекомендую це практикувати. Якщо ти потрібна чоловікові, то потрібна і на другому, і на третьому, і на четвертому побаченні", - резюмувала зірка.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як кинути чоловіка, не образивши його.