Друге місце на "Євробаченні-2017" посів 17-річний болгарин Крістіан Костов, який фактично став заміною Росії на конкурсі.

Скандал із Костовим розпочався після того, як стало відомо, що у червні 2014 року він виступав в окупованому Росією Криму. Однак СБУ не забороняла йому в'їзд на територію України. Післі цього стали відомі інші подробиці біографії болгарина.

Крістіан Костов народився у Москві в родині болгарина та казашки. Він з дитинства займався музикою, а у 2006 році став учасником дитячого колективу "Непосиди". У тому році він виступав у Кремлі та розпочав гастролі по різним московським тусовкам.

Молодий співак поєднував творчу діяльність у Болгарії та Росії. У 2012 році він представляв батьківщину батька на дитячій "Новій хвилі".

Костов вирішив підлити масла у вогонь перед "Євробаченням". Він заявив російським ЗМІ, що хоче виграти статуетку та розбити її у Москві. На думку співака, таке відео набрало б багато переглядів.

Популярні новини зараз

Яку техніку не можна заряджати від автомобільного акумулятора: причини та наслідки помилок

Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері

Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування

Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року

Показати ще

Крім того, представник Болгарії неодноразово розповідав, що сумує за Росією та дуже хоче туди повернутись.

Пісня Костова на "Євробаченні" Beautiful Mess ("Красивий хаос"), як і у більшості учасників, про кохання. Виконавець розповідав, коментуючи свою композицію, що його любов залишиться незмінною.

Портал "Знай.ua" розповідав історію написання пісні Amar Pelos Dois, з якою португалець Сальвадор Собрал переміг на "Євробаченні-2017".