Напередодні свого 50-річчя голлівудська актриса взяла участь у досить відвертій зйомці для відомого глянцю. Ніколь Кідман відзначила свою першу половину віку зухвалою фотосесією для журналу Love Magazine.

Раніше "Знай.ua" опублікував обкладинку номера, а тепер в Мережі з'явились решта знімків цієї фотосесії. Зйомка вийшла настільки гарячою, що сама Ніколь навіть трозхи пошкодувала про те, що погодилася на цю співпрацю.

"Я думала про цю фотосесії після того, як вона була зроблена. Я думала, ну і що я наробила? Я втратила розум! Як знімки? Вони божевільні?"- процитувало видання слова акторки про цю роботу.

Фанати зірки в захваті від краси і сміливості своєї улюблениці, адже не кожна жінка може похвалитися розкішними формами в такому віці.

Популярні новини зараз

Індексація пенсій у 2026 році: пенсіонерам готують підвищення та розчарування

ТЦК готує пріоритетні списки: кого першими мобілізують у січні

Пенсіонерам дадуть гроші на зиму: як отримати допомогу

Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", 50-річна Ніколь Кідман стала обличчям глянцю "Love".