Представники української співачки Світлани Лободи прокоментували скандальний ролик, де вона похвалилася футболкою проросійської терористичної організації "Оплот".

Про це повідомляє "ТСН".

"Відео, що розповсюджується у соціальних мережах, знято журналістами в травні 2013-го року, присутніми в числі багатьох представників ЗМІ на прес-конференції Світлани Лободи у Харкові в офісі української газети КП в Україні, що входить в холдинг УМХ, задовго до всіх трагічних подій в нашій країні. Присвячена прес-конференція була новому концертному туру і шоу LOBODA "Початок"", – заявили представники.

За їх словами, співачці подарували даний атрибут після прес-конференції. Артисти зазвичай погоджуються сфотографуватися або залишити автограф з побажаннями удачі журналістам. На тій прес-конференції були присутні представники сайту організації. А Лобода, нібито, і зовсім не знала, що таке "Оплот", і як вплине в кінцевому результаті на Україну.

Як повідомляв портал "Знай.uа", відео датоване 4 червня 2014 року, проте поширювати його почали нещодавно. Лобода на камеру промовила: "Ну що, друзі,"Оплот - "живи". Що викликало хвилю обурення серед українців.

Популярні новини зараз

"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно

Вже готуються до нападу: експерти назвали міста, на які рф планує наступати

Виплат більше не буде: кому скасують соцдопомогу з березня

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще

СохранитьСохранить