48-річна співачка Дженніфер Лопес разом зі своєю мамою, сестрою і коханим прийшла на вечір журналу Time.
На червоній доріжці поп-діва з'явилася в розкішному платті Zuhair Murad з відвертим декольте, високим розрізом, золотою вишивкою і паєтками. Талію співачка підкреслила тонким ремінцем з діамантами. Такий наряд підкреслив точені форми Лопес.
На захід разом з артисткою прийшли її бойфренд Алекс Родрігес, мама Гваделупі і сестра Лінда. Мама артистки позувала у блискучій сукні, сестра – в атласномій ніжно-блакитній, а коханий – в класичному смокінгу. Алекс чудово доповнив сім'ю.
Зате в рейтингу фігурують такі впливові політики, як: президент США Дональд Трамп, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, президент Китаю Сі Цзіньпін, глава КНДР Кім Чен Ин, президент Зімбабве Еммерсон Мнангагва, президент Франції Еммануель Макрон.
Також в перелік найвпливовіших лідерів світу потрапили королівські наречений і наречена - принц Гаррі і Меган Маркл.