Відома голлівудська акторка Різ Уізерспун вирішила розкрити таємницю, яку виношувала в серці з 16 років.

41-річна американська красуня зізналася, що в юності теж піддалася сексуальному насильству. Як повідомляє портал Рoliteka, про це "блондинка в законі" вирішила розповісти минулої церемонії журналу Elle Women In Hollywood, приєднавшись до флешмобу Me Too: в рамках проекту відомі представниці шоу-бізнесу розповідають свої історії про насильство.

73 питання Різ Уізерспун


Різ зізналася, що домагався її режисер, коли вона тільки починала свою кар'єру. "Я прекрасно пам'ятаю цей момент. Мені до сих пір іноді важко заснути, думати і розповідати про те, що я відчуваю - тривогу та почуття провини через те, що я мовчала про це раніше. Я відчуваю огиду по відношенню до режисера, який мене домагався, а також до агентів і продюсерів, які змусили мене повірити в те, що мовчання - обов'язкова умова моєї роботи", - розповідає акторка і зазначає, що це не єдиний випадок, який з нею відбувався.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як відома російська акторка прокоментувала скандал з Вайнштейном. Заява шокувало аудиторію.