Епатажна українська співачка Аліна Гросу представила новий відеокліп на пісню "Вспоминать".
Зйомки проходили у Лос-Анджелесі. За сюжетом Аліна та її подруги влаштували в приватному будинку дівич-вечір під палючим сонцем біля порожнього басейну.
"Перш за все, мені хотілося зробити відео з якоюсь родзинкою, тому що Лос-Анджелес - це, мабуть, найпопулярніша локація в усьому світі. Я хотів показати це місто трохи з іншого боку, щоб не виникало помилкового відчуття заїждженості у глядача. Також не менш важливим було показати Аліну такою, якою ще її ніхто не бачив", - розповів режисер.
Під час зйомок Гросу та її команда так розбушувалися, що потривожили сусідів. Ті церемонитися не стали, а одразу викликали поліцію.
Аліна відбулася лише суворим попередженням, після чого довелося перенести зйомки на наступний день.
Не тільки дронами, а й ракетами: рф може збільшити кількість масованих атак на Україну
Заброньованим почали розсилати повістки: кого чекає "автоматична" мобілізація
Перерахунок пенсії: хто має бігти до ПФУ, щоб збільшити виплати
Пенсія або зарплата: хто з пенсіонерів має зробити такий вибір
"Пригоди - це завжди те, що залишається в пам'яті. Нас практично вже забрали в поліцію, щоб помістити в "каталажку" до з'ясування обставин. Але все обійшлося, нам було весело. Ми нітрохи не засмутилися, шкода, що не можна це було зняти, було б цікаве продовження кліпу "Вспоминать", - написала співачка в описі до ролику на своєму YouTube-каналі.
Шанувальники похвалили Аліну й відзначили, що вона рухається у правильному напрямку. Однак відео за добу набрало всього 289 тисяч переглядів - набагато менше, ніж її попередня провокаційна робота "Хочу я баса".
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Гросу розбурхала мережі новим образом.