Для когось із зірок школа – це виключно приємні спогади, для інших – страшні муки і тотальне небажання вчитися. Проте кожен із них добре пам'ятає своє 1 вересня, власний День Знань.
З нагоди свята згадали юні роки і актори студії "Квартал 95" ,показали архівні знімки, де впізнати декого навіть не одразу вдається.
Наприклад, для керівника шоу гумориста Володимира Зеленського школа завжди асоціювалася із чимось світлим та добрим, яскравими емоціями першої закоханості, вірної дружби та перших конфліктів:
"Я не люблю озиратися в минуле, але школа - це єдине з минулого, куди хочеться повернутися. Річка, в яку хочеться увійти вдруге. Шкільний час асоціюється з постійними змінами. Моє покоління в школі застало три періоди - життя в СРСР, момент розпаду Союзу, і закінчували школу ми вже в незалежній Україні".
Юзику (Юрію Корявченкову) навчання згадується перш за все уроками хімії, адже вона була профільною у його школі.
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
"Єдине бажання було - закинути ці підручники куди подалі. 1 вересня - це гарний настрій з легким смутком за минулим влітку", - жартує він.
Його колега по сцені Степан Казанін навпаки сумує за дружнім колективом у школі, за своїм відомим на все місто 11-В:
"Я зі школи практично не вилазив: був і головою ради дружини, і комсоргом. Коротше, мені завжди було чим в школі зайнятися ", - зізнався актор.
Єдина жінка у родині "квартальців" Олена Кравець ностальгує за бантами та фартухами, адже шкільну форму носити дуже любила:
"До речі, з подружками зі шкільних часів ми навіть поріднилися: вони стали хрещеними моїх дітей, а я хрестила їх ".
Для Євгена Кошового період навчання збігся із першими кроками на сцені, адже саме у стінах школи він почав брати участь у концертах, сценках, за що його навіть недолюблювали однолітки:
"Взагалі шкільний час - це прекрасний період, це друзі, двійки і п'ятірки, боязнь батьківських зборів. А ще це перший дзвінок і, звичайно, випускний, якого ніхто не пам'ятає , жартую. До речі, вже тоді я не був обділений жіночою увагою, хоча зовнішніми даними особливо не відрізнявся. А ось жартувати почав класу з 10-го".
Головний байкер цієї творчої команди Олександр Пікалов ще у юні роки плював на всі правила і форми, приходив на уроки у рваних джинсах – до нього на таке не зважувався ніхто із учнів. Та й в іншому святим не був:
"Після цього вже почав покурювати, іноді прогулювати, чим страшно засмучував свого дідуся. А взагалі я був найщасливішою дитиною в Радянському Союзі, адже моя мама працювала у відділі іграшок Дитячого світу".
Автор текстів для "Кварталу 95" Валерій Жидков любив заняття з фізкультури, стадіони та військову підготовку, а от до школи доводилося добиратися дуже довго:
"Якщо залишався чергувати після уроків, то запізнювався на автобус, що було куди гірше, ніж сама прибирання. Доводилося добиратися на рейсовому. Була в школі своя дружня "інтелектуальна банда", встигали зіграти три партії в шахи за зміну, малювали карикатури один на одного. Вже тоді, напевно, зароджувалася професія - бачити і показувати смішне в повсякденному", - пояснив він.
Як повідомляв портал "Знай.ua", Євген Кошовий показав закулісне життя "Кварталу 95".