Відомий український співак, учасник конкурсу "Євробачення-2018" Melovin обожнює радувати фанатів новими постами в Instagram. Так, нещодавно знаменитість шокував змінами в зовнішності. Артист виклав відео, на якому зробив пірсинг в носі. Виявляється, скоро шанувальників чекають ще якісь зміни у зовнішності зірки, про які він поки що мовчить.

"Так.справжня.давно мріяв. і це не остання зміна в моїй зовнішності, яке вас чекає》Я люблю жити по-справжньому!", -заінтригував фанатів Melovin. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Я закохалася в тебе ще більше", "Дужее круто коли хочеться змін - міняйся, продовжуй в тому ж дусі - жити тут і зараз!)", "Серйозно. Краще б брови зрізав. Толк би був!", "Боже ти зробив це на мій день народження", "чи Можна тебе тепер ласкаво називати бичком?)", "Наступна зміна-тату,100%", "Серцебиття пришвидшилось,переглядаючи це".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Melovin порадував фанатів повідомленням про те, що почав озвучувати одного з персонажів у мультику "Монстри на канікулах-3". Його голосом заспіває восьминіг Kraken. Також знаменитість розповів, як пережив поразку на "Євробаченні-2018" і повідомив про свою орієнтацію. Співак зізнався, що спочатку переживав поразку, але дуже швидко відійшов.