Тренер "Голосу. Діти-4" Надя Дорофєєва поділилась з шанувальниками найпотаємнішим. Артистка розповіла, як коханий чоловік - співак Дантес зробив їй пропозицію руки та серця.

Про це пише Сlutch.

"Одного разу ми з Дантесом і іншими артистами їхали на музичний фестиваль. У поїзді він на мене навіть не дивився. А коли я вийшла з купе, щоб подихати повітрям, Вова вибіг слідом за мною і надів мені на плечі свою куртку. Коли всі зібралися спати, Вова раптом відкрив двері мого купе і сказав: "Я на тобі одружуся".

Було приємно, але я не сприйняла його всерйоз: чула, що він ловелас. Цікаво, що раніше ми з подружкою в жарт підбирали мені жениха з шоубізу - зупинилися на Вові. Мені імпонувало, що він хороший, нахабний і загадковий. Люблю поганих хлопців", - розповіла Надя Дорофєєва.

Популярні новини зараз

Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою

У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв

Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

Найнесподіваніше те, що Дантес тричі просив кохану вийти за нього.

Вперше він жартома одягнув обручку із дроту. А от на другий раз перстень був справжнім.

"Вова влаштував мені сюрприз за містом - я нібито брала участь у флешмобі. Ми хотіли одружитися, але тоді на весілля мрії грошей не вистачало. Коли з'явилися, Вова зробив пропозицію ще раз, але вже по всьому романтичним канонам."

А от втретє Дантес зроби пропозицію саме в день народження своєї майбутньої тещі.

"16 березня, він підстроїв все так, щоб я подзвонила на радіо, де він працював ведучим ранкового шоу, і привітала маму. Раптово Вова запитав: "Вийдеш за мене?".

І звісно ж після такого зворушливого зізнання жінка не змогла встояти та відповіла "Так". Ввечері коханий прийшов із квітами та ще однією обручкою.

Дивіться участь Дорофєєвої у "Танцях з зірками"

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", на тілі Дорофєєвої з'явилось чергове татуювання.