Лідер гурту "Ленінград" Сергій Шнуров написав сумне вірш на "злобу дня". У ньому він міркує про недосяжність пенсійного віку в Росії.Напередодні російська влада озвучила нові законопроекти. Один з яких зокрема стосується поетапного підвищення пенсійного вік. Так, пенсійна реформа, яка стартує з 2019 року, дозволить вийти на заслужений відпочинок чоловікам у 65 років, жінкам - з 63.Цю болючу та гостру тему не міг обійти повз Сергій Шнуров.

І хоча скандальному артисту до пенсії ще 20 років, втім у новому вірші він висловився, що думає про ідею Медведєва та як бачить ситуацію далі.

Нове творіння шнурова першими побачили користувачі Instagram

"Здесь нужна какая-то сноровка,Чтоб не забухать, не заколоться.Пенсионный возраст, как морковка,Перед осликом, что кружит у колодца.Не достичь его, как горизонта.Ты к нему, а он совсем не ближе.Не спасет позитивизм Огюста Конта.Дайте водки и две пачки сижек.Пьяненький уже сижу у сквера.Жизнь прекрасна, хоть не умирай!Пенсионный возраст это вера,Как загробный мир, как ад и рай!Пенсионный возраст это идол,Образ, а под красками — фанера.Может есть, но я давно не видел,Не во сне, а наяву пенсионера" Вірш знайшов живий відгук у ппідписників Сергія Шнурова. Буквально за кілька годин запис зібрала близько 900 коментарів."Елегантно склад ліг. Актуально)", - оцінив нове творіння Шнура користувач під ніком djheart150."Сувора наближається дійсність в одному вірші", - підмітила mihtar77."Та вже повеселили в перший день чемпіонату! Думав, мені до пенсії 7 років залишилося, але раптом виявилося, що я настільки сильний і здоровий, що ще 12 років можу орати !!!!", - намагається іронізувати користувач під ніком karelin3328.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", з 2019 року українці відчують на собі зворотний бік пенсійної реформи. Разом з осучаснюванням пенсій і новим правилом перерахунку виплат посилили і вимоги. Якщо у потенційного пенсіонера не буде 26 років стажу, то піти на відпочинок у 60 років не буде можливості. Поступово "норма" посилиться. До тих пір, поки в 2028-му тільки 55% українців вийдуть на "заслужений відпочинок" вчасно. Іншим громадянам доведеться працювати до 63 і 65 років.