Російський співак Йосип Кобзон сказав, що Софія Ротару часто співає під фонограму.

Про це він розповів в інтерв'ю російським ЗМІ.

"Майстер співу під фонограму - Соня Ротару. Вона геніально потрапляє в записану раніше пісню - буде стояти поруч з вами, але ніколи не дізнаєтеся, що вона співає під "плюс", - сказав Кобзон.

При цьому сам Кобзон заявив, що він не може співати під фонограму. Це пов'язано з тим, що, за його словами, в піснях, які він співає, є потужна літературна основа. "А як ти будеш відкривати вхолосту рот, скажімо, під час виконання "Поле, російське поле"? Це ж треба відчути, зрозуміти. Нерозумно буде виглядати і звернення в улюбленій, проспіване під фонограму. Артиста це розхолоджує емоційно і психологічно", - сказав Кобзон.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російський співак, в минулому народний артист СРСР, а нині депутат Держдуми Йосип Кобзон в інтерв'ю російським ЗМІ зробив сенсаційну заяву.

Популярні новини зараз

Соціальні виплати, пільги та субсидія виплачуватимуться за новими правилами у 2025 році

Гороскоп на сьогодні 9 квітня: гроші, сварки та шанс усе змінити у середу

Вашу квартиру оподаткують по-новому: скільки змусять платити за власне житло

Замовив з-за кордону — отримай штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень

Показати ще