Однокласник співачки Віри Брежнєвої, яка вже стала секс-символом, розповів, як у школі майбутню зірку принижували і ображали. Зазначимо, що сама Віра цього ніколи не приховувала. Вона не раз говорила, що в дитинстві була "гидким каченям".

Дмитро Дузик в ефірі програми "Зірки зійшлися" розповів, що в школі дівчинку одразу не полюбили, а однокласниці навіть били майбутню артистку.

Тоді у Віри була коротка зачіска, брекети на зубах і окуляри в товстій оправі.
Віра завжди відповідала за себе сама і завжди боролася.

"До нас у школу Віра прийшла в сформований колектив. Це був клас п'ятий-шостий. Безглуздий гидке каченя. Дівчатка її обзивали – очкарик, галуха-лягуха. У класі було 20 дівчаток і тільки шість хлопчиків. Ніхто з нас її не захищав. Вона сама тримала удар. Іноді навіть бійки були у дворі. А дівчата після спізнювалися на урок, а Віра приходила розпатлана і заплакана. Але завжди боролася. З нею поводилися жорстоко – одного разу наклеїли на спину папірець, на якому було написано "Потвора", - розповів однокласник Віри Брежнєвої.

Популярні новини зараз

"Росія краща і сильніша": у Чехії маленькій українці плюнули в обличчя за відмову назвати себе росіянкою

Три ознаки онкології: можна визначити по обличчю

Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки

"Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників

Показати ще

За словами Дмитра, навіть зараз співачка для нього не є секс-символом.

"Вона виросла і покращала. Але для мене так і залишилася Вірою Галушкою. Але я хочу їй зараз передати привіт і сказати – Вірочка, ти була і є хорошою людиною. Якщо ми тебе чимось образили, то вибач, будь ласка. Ти прекрасна, залишайся такою ж", - сказав однокласник співачки.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", відома українська співачка, екс-учасниця відомого жіночого колективу "ВІА Гра" і дружина композитора Костянтина Меладзе, Віра Брежнєва виклала в мережу цікаве відео зі своєю старшою дочкою Сонею Кіперман.

У ролику Соня і Віра позують на камеру, використовуючи фільтр з сердечками, і роблять селфі.

Нагадаємо, відома українська співачка Віра Брежнєва, яка нещодавно переїхала жити до Росії і активно будує кар'єру в Москві, продемонструвала дуже глибоке декольте.

Знімком з недваней фотосесії зірка поділилася з фанатами в записі Instagram. На сміливому знімку, Брежнєва зображена у відвертому червоній сукні в паєтках з глибоким вирізом.