Відома українська співачка і волонтерка Анастасія Приходько розмістила у соцмережі дивний пост, який розбурхав її фанатів. Артистка натякнула, що в її житті більше немає ніяких відносин і вона рада своїй свободі.

Відповідний знімок, разом з компрометуючим підписом, співачка опублікувала у своєму Instagram.

"Жінка відчуває щастя тільки тоді, коли вона одна! Я зрозуміла що сталося, і чому реальність і я були окремо! Тепер я хочу бути "forever alone" !!!! Тоді все буде добре, з душею, думками, і ніяких е**чих страждань! За**ало мене!))) Я тепер щаслива і вільна! Треба відзначити цю справу)", - поділилася вона.

Підписники спробували підтримати Приходько:

"За що ви так страждання ображаєте? Страждання - це золотий фонд для особистості. Без ночі, ми ніколи б не зрозуміли який прекрасний день"

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..."

Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"

Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"

Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"

Показати ще

"Анастасія, така дівчина не може бути одна! Хоча.. Дивлячись про яку самотність мова) взагалі у Вас є ми!"

"Вітаю! Лише б Ви були щасливі! У Вас є дочка, син і Мама і ми Ваші шанувальники ,ви не самотні !!"

"Може, у досконалих немає рідних душ, тому що вони переросли всі людські потреби?", - писали фанати Приходько.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", відома своїми різкими висловлюваннями про сусіда-окупанта українська співачка Анастасія Приходько зробила гучну заяву під час участі в ефірі телепрограми "Грані війни".

Анастасія заявила, що Україна може перемогти у війні з Росією, але почала їй необхідно заморозити будь-які стосунки з агресором.

"Суперник у нас кретин, з цим все зрозуміло. Він навіть воювати не вміє, він боягуз. Товстий - ще не означає великий. Росія - вона "жирніше", більше, але тупа - з населенням козлів, які йдуть за своїм пастухом, яким подобається бути приниженими. У них зараз флешмоб - встаньте на коліна перед Путіним. Це недодержава, біомаса якась", - заявила вона.

Також портал повідомляв про те, що українська співачка Анастасія Приходько висловила свою думку з приводу виступу артиста Віталія Козловського в Москві на 9 травня.

Вона нагадала про його фотографіях із сепаратисткою Нелею Штепой, про його відповідях, що він не знає, хто почав війну на Донбасі.