Російська співачка Алла Пугачова вийшла на сцену міжнародного фестивалю "Жара" в Баку в прозорому рожевому вбранні.
У рамках заходу пройшов творчий вечір Примадонни, який зібрав безліч глядачів і колег артистки.
Для виступу Пугачова обрала черговий не за віком підібраний наряд - малинову шифонову сукню з відкритими плечима, корсетом і рукавами-ліхтариками. При цьому зверху на наряд Алла Борисівна наділа атласну стрічку з брошками.
Мороз триватиме ще тижнями: синоптики попереджають про аномальну зиму
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
В українських школах готують низку нововведень
Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат
Крім того, спідниця в сукні була абсолютно прозорою. Через тканину проглядалася головна гордість Примадонни - стрункі ноги.
Дивний наряд Пугачова вирішила доповнити обручем зі стразами, надітим зверху на перуку, масивними каблучками і браслетами.
У мережі співачку порівняли з пристарілою Барбі, випускницею зі стрічкою, панянкою на чайник і шаленою імператрицею. Цікаво, який з цих образів все ж хотіла втілити в життя артистка.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Пугачова намагалася затьмарити наречену на весіллі внука.