В зйомках нової частини відомої кіносаги "Зоряні війні" взяли участь британські принци Вільям та Гаррі. Вони були на знімальному майданчику епізоду "Останній джедай". Стрічка вийде в кінотеатрах України 15 грудня 2017 року.
Про це повідомив актор Джон Боєга, який зіграв роль Фінна у стрічці "Зоряні війни: Пробудження Сили", передає Ace Showbiz. Він розповів, що обидва британських принца знялись в камео-ролях у стрічці. Цей факт, за його словами, вже немає сенсу приховувати.
"Із мене досить цих секретів. Вони приходили на зйомки. Вони були там. Мені набридло це приховувати. Гадаю, все одно це випливло. Були фото. Щоразу, як мене питають, мені доводиться викручуватися. Мені набридло викручуватися. Вони там були. І Том Харді теж", - емоційно зізнався актор.
Боєга додав, що у фінальній версії фільму цієї сцени все ж не буде. Її згодом вирізали зі стрічки.
Проблема дуже серйозна: письменниця звернулася до батьків російськомовних дітей
ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно
Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, британський режисер Стівен Далдрі збирається знімати сольний фільм про головного персонажа "Зоряних війн".