Дружина актора студії "Квартал 95" Степана Казаніна Наталія народилася і довгі роки жила в росії, але зараз активно підтримує Україну та засуджує війну. У Instagram жінка часто ділиться своїми переживаннями та думками.

Наталія Казаніна, як і багато інших киян, чула страшні обстріли в останні декілька днів. Окупанти випустили по столиці десятки ракет і дронів, переслідуючи жорстоку мету - вбити безневинне населення. Після чергової гучної ночі на жінку чекав візит до стоматолога.

Скріншот із Instagram, Наталія Казаніна

Їй вирішили лікувати зуби без анестезії, оскільки випадок був складним. Саме в цей момент Наталія почула звук повітряної сирени, який попереджає про нову атаку.

"Через 5 хвилин стало гучно. Стало дуже гучно і зрозуміло, що працює ППО. ППО працює, лікар теж, з особливим садистським задоволенням налягаючи на мій не знеболений зуб! Симпатична асистентка намагалася боятися так, щоб ніхто не помітив", - додала вона.

Популярні новини зараз

Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів

Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого

Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше

Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги

Показати ще

Персонал у клініці вдавав, що все під контролем, а дружина актора в цей час сподівалася, що їй не доведеться бігти в укриття з усім тим, що їй залишив лікар у роті. На щастя, він закінчив свою роботу, а в Києві оголосили про те, що небезпека минула.

"Видихнули. Теж усе. Лікар радісно защебетав про складну виконану роботу, унікальну будову зуба і про те, що він нічого не впустив. Я видихнула. Помолилася за ППО і подякувала їм, за те, що вони теж нічого не прогавили. Ось так хвилююче і повсякденно одночасно пройшли якихось пару годин із життя звичайної киянки", - написала Казаніна.

Нагадаємо, дружина Степана Казаніна з "Квартал 95" розповіла про "братство" з росіянами: "Люди раптово оглухли".

Раніше ми писали про те, що дружина Степана Казаніна з "Квартал 95" показала того, хто підкорив її серце: "У життя увірвався черговий чоловік"