Акторка Ксенія Мішина стала першою головною героїнею романтичного шоу "Холостячка" в Україні. У фіналі дівчина обрала автора жартів для "Квартал 95" Олександра Еллерта.

Україна із завмиранням серця чекала новин про планування весілля від пари, але так і не дочекалася. Закохані сходилися-розходилися, Еллерт робив для Ксенії запаморочливі сюрпризи, але в результаті - пара все-таки перестала існувати.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт. Фото: Youtube

Але війна, яка прийшла в Україну з боку Росії багато що змінила для всіх жителів нашої країни, може й Мішина знову Сашина? Тим більше, що на безіменному пальчику у дівчини можна побачити каблучку. Про це стало відомо з інтерв'ю актриси для каналу Аліни Доротюк, яку вона дала минулого року.

Насамперед Мішина відповіла на рахунок кільця:

Популярні новини зараз

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату

Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили

5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати

Показати ще

"Це звичайна моя каблучка. Та саа з "Холостячки", але я її дуже люблю і я її постійно ношу".

Ксенія Мішина і каблучка з шоу "Холостячка"

Наступним етапом розмови став Олександр Еллерт. Ведуча Аліна Доротюк поцікавилася, чи списувалася Ксенія з ним, адже їй написали її колишні.

"Та звичайно, звичайно. Це в перший день війни... Усе забули... У такі моменти весь біль здається якимсь дурним і його не стає. Коли біда ось такого масштабу, то ти забуваєш усе", - розповідає Мішина і одразу ж перекладає тему на те, що вона не вірила у війну.

Нагадаємо, що "Мова не ср*ка, нехай балака...": Ксенія Мішина порадила українкам послати всіх подалі.

Раніше ми повідомляли, що стопами Джима Керрі та Адама Сендлера: Олександр Еллерт похвалився значним досягненням у США.