Відома українська співачка Наталія Могилевська зізналася про тяжку втрату родича на війні. У артистки загинув дядько у Маріуполі.

Про це знаменита артистка розповіла у проекті "Голосу Мирних".

Наталія Могилевська, фото: Instagram

Наталія Могилевська зізналася, що для неї війна розпочалася не 24 лютого 2022 року, а ще 2014 року. Саме тоді вона вирішила, що більше не перетне кордон з росією.

"Для мене війна почалася в 2014 році, і з тієї секунди коли російський солдат ступив з війною на нашу землю, я не перетнула жодного кордону з росією. Я жодного разу не була в Росії з концертами, тому що я зрозуміла, що це війна, коли забрали Крим, коли прийшли на Донбас", - зазначила вона.

Популярні новини зараз

Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою

Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу

1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери

5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати

Показати ще

Скріншот допису Наталі Могилевської

Наталя Могилевська зізналася, що через війну втратила свого дядька. Це стало справжнім ударом для співачки, адже вона вважала його своєю родиною та була дуже близька до нього.

"Мою родину торкнулася Маріупольська історія. Я втратила дядька. Це була моя сім'я, тому що дуже рано пішов мій тато, коли мені було ще 19, далі я втратила маму. У мене немає сім'ї, немає дітей, і єдина сім'я, де я могла почуватися дитиною, це була сім'я в Маріуполі", - зізналася Могилевська.

Нагадаємо, що Наталія Могилевська кинулася рятувати героїв ЗСУ у шпиталі віршами: "Бачила сльози в очах...".

Раніше ми повідомляли, що Влад Яма голодував би: Наталія Могилевська перейшла на кульбаби та фіалки – "Сама їм – і всім рекомендую".