Відома українська реп-виконавиця Аlyona Аlyona вирішила трохи втішити та підбадьорити своїх шанувальників під час війни, тому вирішила записати кумедне відео, яким вона поділилася у популярній мережі ТікТок.

Після того, як почалася війна серед українців, підвищився попит на деякі товари, тому їх сметали з полиць, як тільки їх привозили до магазину.

Супермаркет. Фото: скрін youtube

Через військові дії логістика дещо ускладнилася, тому привезти деякі товари займало більше часу, ніж це було раніше, тому іноді українці мали дефіцит. Серед таких товарів були навіть гігієнічні прокладки, цукор чи крупи.

Аlyona Аlyona, скріншот

Популярні новини зараз

Відправка на фронт мобілізованих: для українців зробили важливе оголошення

Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити

В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші

Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня

Показати ще

Аlyona Аlyona, скріншот

Саме з цієї теми вирішила і пожартувати українська виконавиця Аlyona Аlyona. Знаменитість записала відео, як вона сидить у себе на кухні та на камеру показує гігієнічні прокладки та тампони.

Аlyona Аlyona, скріншот

Після цього знаменитість узяла собі чашку і з гіркою насипала її собі в чай, перед тим дувши на ложку.

"Гарно жити не заборониш", - так іронічно Alyona Alyona підписала оприлюднене відео.

Нагадаємо, що Аlyona Аlyona пригрозила Лукашенку і відмовилася від його "картоплі на деруни": "Чому народ має розплачуватися".

Раніше ми повідомляли, що Alyona Alyona втрутилася у сварки щодо переходу на українську мову: "Нічого не заважає розмовляти так, як зручно".