Відома українська співачка Наталія Могилевська передбачила Україні "гарну" перемогу над російськими окупантами.

Про це Могилевська заявила у коментарі у програмі "Сніданок 1+1".

Україна вже героїчно бореться з російськими окупантами протягом більше року, після того, як 24 лютого 2022 року росія здійснила повномасштабне вторгнення на територію нашої країни. За цей час українці знищили майже 165 тисяч окупантів.

Практично весь світ став на бік України і практично всі пророкують нам перемогу. До них приєдналася й співачка Наталія Могилевська. Вона заявила, що у "шаленого і зламаного" шляху шансів немає.

Наталя Могилевська, instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Популярні новини зараз

"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня

ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші

Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини

Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня

Показати ще

"Це буде дуже гарна перемога. Я навіть жодної іншої думки не допускаю. Немає шансів у цієї кривавої війни і у цієї божевільної, зламаної людини. Ні, просто немає шансу. Я кажу, навіть якщо один залишиться українець , і він один стрілятиме до кінця, до останнього. Ми не здамося", - сказала співачка Наталія Могилевська.

Слід нагадати, що рано вранці 24 лютого росія здійснила повномасштабне вторгнення на територію України. Після цього президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження воєнного стану в Україні.

Нагадаємо, що фанати занепокоїлися, Наталя Могилевська розляглася на сходах: "Господи! Дай мені йти...".

Раніше ми повідомляли, що Наталя Могилевська зробила це із молодим танцюристом, десь заплакав Влад Яма: "Потужно! Глибоко".