На сторінці відомої української співачки Тіни Кароль у соцмережі Instagram одного разу з'явилося повідомлення.

На той раз розкішна блондинка похвалилася поїздкою до Великобританії, яка відбулася незадовго до повномасштабного військового вторгнення росії до Укркіни.

"Пий, читай, мрій, у метушні буднів знайдіть час для себе" , - побажала вона своїм підписникам, публікуючи знімки з поїздки.

На першому фото знято пальці її ніг на тлі виду з вікна у Лондоні.

На другому – Тіна постановки для селфі всередині легендарної телефонної будки червоного кольору, переобладнаної в міні-бібліотеку для бук-кросінгу.

Популярні новини зараз

Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети

Благовіщення у 2023 році: які послаблення у Великому пості, історія та традиції свята

Українкам виплатять по 250 тисяч, щоб вони повернулися додому: чоловікам цього не світить

Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"

Показати ще

Скрін, Instagram Кароль

Останнє фото присвячене вівці, що мирно пасуться на зеленому лужку.

Скрін, Instagram Кароль

"Божевільно подобаються такі life пости, ми дуже чекали!", "Ці живі пости - найкраще, що трапилося з інстаграмом", "Аж пищати почала від лайфу в профілі", "Перше фото топ!" , - пишуть у коментарях до повідомлення.

"Живі пости - це щось з чимось", "Черговий живий піст. Тіно Григорівно, ви нас балує", "Пий, читай, мрій, а головне кушОц не забувай", "Хочеться, щоб ці флешбеки не закінчувалися" , - зізнаються коментатори.

Нагадаємо, що Тіна Кароль не змогла приховати емоцій від пропозиції, нареченою стала з радістю: "Від захоплення запищала".

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль показала, якою різною буває, і зізналася, кому вірить найбільше.

Також стало відомо, що Тіна Кароль розповіла про біль після смерті чоловіка Огіра, який не вилікував навіть Дан Балан: "Втікати від зайвих очей і...".