Відома українська телеведуча, зірка програми "Аферисти у сітях" та наречена колишнього віце-прем'єра України Павла Розенка Олена-Крістіна Лебідь здивувала шанувальників фото.
Якось Олена-Крістіна Лебідь вирішила порадувати українців новим фото. Зірка сфотографувалася в машині із застосуванням спеціальної маски, яка допомогла їй перетворитися на милого котика.
"Я ж казала, пляшку з-під пепсі не викидаємо!", - іронічно зазначила вона.
Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт
Мобілізацію в Україні можуть скасувати: що пропонують натомість
За кіло каші доведеться віддати 93 грн: супермаркети оновили ціни на рис, гречку та макарони
Готуйтесь – буде дорожче: українцям стане складніше дозволити собі навіть шматок хліба
Ось! Це правильна маска:)))", "Киса-мациця,❤️", "Люблю тебе", "Клас", "Яка ви красива", "кішечка👍👍🏻🏻", - зазначили користувачі Мережі.
Нагадаємо, що Олена-Крістіна Лебідь попередила про нову аферу, в якій замішана "Укрпошта": "Гроші ділять між собою".
Раніше ми повідомляли, що Олена-Крістіна Лебідь знайшла собі дикого чоловіка, довелося хапатися за сокиру: "Фантазер ти мене називала".