Донька Андрія Кузьменка, Скрябіна, Марія-Барбара в інтерв'ю Олексію Суханову напередодні 8 річниці смерті батька, показала, де і ким вона працює.

Марія-Барбара показала Суханову улюблене кафе, куди її в дитинстві водив тато, та розповіла, що він нізащо не поїхав би з країни, тому і вона не хотіла виїздити, хоча й пропонували. Про це в інтерв'ю "Говорить Суханов" розповіла донька співака.

Олексій Суханов та Марія-Барбара. Фото: Instagram

Я кожен день чекала, щоб повернутися додому до Києва. Я не хотіла виїжджати з України взагалі нікуди, хоча пропонували багато куди. Тато був дуже принциповим в питаннях роботи і патріотизму. Ми з татом у цьому схожі. Зараз він би теж нізащо не виїхав би з країни, навіть якби він міг. — зазначила дівчина.

Донька Кузьми розповіла, що ще у 2014 році, коли співак поїхав на Донбас, його вразила і змінила війна. Він постійно шукав, як допомогти хлопцям, тим, хто захищає Україну.

Популярні новини зараз

Зима ще не відступила - наприкінці березня на Україну чекають сильні снігопади

Підвищення пенсійного віку та нова індексація: у Мінсоцполітики розповіли, що чекає на українців

Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите

Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня

Показати ще

Дружина музиканта Світлана зізналася, що коли почалася війна, пішла на могилу до чоловіка, та попросила сил, щоб пережити вторгнення росіян.

Олексій Суханов та Світлана. Фото: Instagram

Я стала біля цього мармуру холодного і сказала: Андрію, дай нам сили це пережити, дай нам мудрості і терпіння. Я далеко не з плаксивих, але вперше за життя проплакала без зупину 40 хвилин... Але коли я пішла звідти, я чітко розуміла, що я роблю і що наша сім'я робить - зазначила дружина Скрябіна.

Нагадаємо, ми писали, що Наталія Могилевська обліпила обличчя мандариновою шкіркою після бурхливої ​​ночі: "Займуся собою".

Як повідомляв "Знай.ua" Христина Соловій спокусливо спустила сорочку з плеча: "Напівдотиком, напівнатяком".

Також "Знай.ua" інформував, Олександру Заріцьку з "KAZKA" переповнила любов до особливого міста, і це не Київ