Відома українська акторка, яка здобула велику популярність серед телеглядачів завдяки головній ролі в серіалі "Папік" Дар'я Петрожицька, яка зараз перебуває в німецькому Гамбурзі, продовжує радувати своїх шанувальників, навіть перебуваючи далеко від батьківщини.

Цього разу Дар'я виступила на "Українському сніданку" у гамбурзькому ресторані, куди прийшли десятки українців та поціновувачів творчості Дарії. Тут дівчина співала, читала вірші, грала на гітарі, а також дала навіть невеликий стендап із відвертими жартами.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Дар'ї Петрожицькій у мережі Instagram.

Stories Дар'ї Петрожицької, скріншот: Instagram

"Доброго вечора, трохи темновато, просто хочу поділитися піднесеним настроєм. Сьогодні збулася моя маленька мрія, у мене був, ну можна сказати, повноцінний сольний концерт. Більшість пісень я грала на укулелі, і для мене це такий виклик, бо коли інструмент, то це завжди важко. Я рідко практикую, але такий класний настрій. Просто хочу з вами поділитися настроєм", - розповіла Дар'я.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"

"Якось злиденно...": українець у Європі очманів від сервісу Vodafone за 200 гривень, вдома за таке доведеться віддати тисячу

Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

Stories Дар'ї Петрожицької, скріншот: Instagram

Пізніше акторка показала, чим займалася вдома - у зірки триває марафон тренувань, результатами красуня ділиться практично кожен вечір. І займається Дар'я теж удома, що дуже дивно, адже в Гамбурзі повно фітнес-клубів, де тебе не впізнають.

Stories Дар'ї Петрожицької, скріншот: Instagram

Нагадаємо, Дар'я Петрожицька з "Папіка" показала, як виглядала у дитинстві, українці обомліли: "Ох, ця спідничка".

Раніше повідомлялося, "Він навіть не спитав...": Дар'я Петрожицька навчилася відпочивати на підлозі, аж щічки почервоніли.

Також, зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька наважилася на експеримент одразу після сну: "Легкі хвилі...".