Українська спортсменка, чемпіонка зі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук з Хмельниччини, яка стала відома після виступів на олімпіадах, а також після зйомок кліпу гурту "Антитіла", часто тішить око своєю підтягнутою фігурою.

Проте круглі "сталеві" булочки її сідниць та кубики преса не з'являються у Марини за змахом чарівної палички. Їм передують години спортивних тренувань та досягнутої поставленої мети. Цього разу Марина вирішила показати декілька кадрів зі спортзалу, щоб підвищити у шанувальників рівень емпатії, прокачати "мотивацію" займатися в тренажерній залі.

Марина Бех-Романчук. Фото: Instagram

Трохи фотографій та мотивації зі спортзалу - написала Марина Бех.

На кадрах Марин виконує потужну вправу, яка називається "Супермен". Суть її в тому, щоб лежачи на животі відірвати ноги та плечі від підлоги, намагаючись втримати позицію. Ця вправа акумулює багато м'язів, та чудово "прокачує" спину та попу спортсменки.

Популярні новини зараз

Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах

Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою"

У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися

Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив"

Показати ще

Марина Бех-Романчук. Фото: Instagram

"Булочки зі сталі", "Найстрашніші жінки в Instagram", "Надішліть мені цю публікацію", "Вправи Супермена", "Це дуже мотиваційно", — написали шанувальники.

Скріншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що Марина Бех-Романчук згадала про розставання з чоловіком заради майбутнього країни: "У мене почалася паніка".

Як повідомляв "Знай.ua" спортсменка Марина Бех-Романчук позасмагала у купальнику посеред снігу, чоловік не витримав: "Ти у мене...".

Також "Знай.ua" інформував, чемпіонка Марина Бех-Романчук "приховала" спортивну попу в тінь: "Не соромно, брате".