Популярний український телеведучий, редактор і головний герой романтичного реаліті "Холостяк" Нікіта Добринін, який зараз проходить курси психологічної підтримки через гостре розставання з матір'ю свого сина та колишнього кохання Дашею Квітковою, не виносить всю темряву та смуток у соціальні мережі, а намагається порадувати шанувальників.
На цей раз Микита показав, як проводить час зі своїм сином Левом. Видно, що хлопці зібралися на прогулянку, для цього навіть одягнулися тепліше.
Про це стало відомо завдяки новій Stories Нікіти Добриніна у мережі Instagram.

Stories Нікіти Добриніна, скріншот: Instagram

Stories Нікіти Добриніна, скріншот: Instagram

У новій історії можна помітити, що тато із сином зібралися разом провести час і навіть Нікіта попросив у своїх шанувальників, щоб ті побажали йому удачі. А ще перед збираннями Нікіта показав, як можна смачно перекусити з дитиною, яка любить грати в хованки. Цього разу майже трирічний Лев сховався у татовій кепці.

Stories Нікіти Добриніна, скріншот: Instagram

Пізніше можна побачити чудовий кадр, як Нікіта везе сина на прогулянку і навіть трохи пожартував, що його Лев їде на море. Проте сам хлопчик зізнався, що в нього впала іграшка. Так, погоджуємося, без іграшок на морі робити нічого.

Популярні новини зараз

Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився"

У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі

В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково"

Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців

Показати ще