Український співак і ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський виступив перед студентами і розкрив секрет успішності. Уривок своєї промови він опублікував на сторінці в соціальній мережі instagram.

Михайло Поплавський виступив перед студентами та студентками і згадав, як свого часу багато працював, щоб домогтися того, що зараз має. Зокрема він розповів, як "підняв" ВИШУ, ректором якого є.

Михайло Поплавський, фото: Instagram

"Пам'ятаю роки, коли тільки отримав посаду ректора. Ми працювали по 12-14 годин на добу. Завдяки новаторським змінам зростав престиж нашого вузу", - згадав він.

Михайло Поплавський, фото: Instagram

Популярні новини зараз

28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського

У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я

Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови

Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"

Показати ще

Михайло Поплавський вирішив особливо не церемониться і порекомендував молодшому поколінню "ворушити булками" і вірити в результат, щоб досягти чого-небудь у житті.

"Вірте в кінцевий результат! Від того, як ви стартуєте – залежить ваш зоряний фінал. "Піднімайте п'яту точку, включайте мізки і шевеліть булками"", - зазначив артист і ректор.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні".

Також наш портал інформував, Віктор Бронюк з гурту "ТІК" показав, як українці роблять неможливе для ЗСУ і посміявся з "другою" армії: "Можуть тільки мріяти".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Ольга Сумська згадала молодість і перші просування в столиці, притулившись до легендарної Проні Прокопівні: "Драматично і зворушливо".