Повідомляється, що Кім Кардаш'ян відмовилася від угоди з Balenciaga у 2023 році після того, як оголосила, що "переоцінює" своє партнерство з модним будинком після скандалу з їхньою рекламою БДСМ.

Згідно TMZ, бренд звернувся до Кардаш'ян із пропозицією до того, як з'явилися спірні зображення, але вона відмовилася від реклами незабаром після того, як почалася негативна реакція.

42-річна зірка реаліті-шоу також відмовилася від численного вбрання Balenciaga, яке вона планувала одягти на майбутні заходи, і вже зв'язалася з іншими дизайнерами.

Кім Кардаш'ян: скрін з відео

Рішення Кардаш'ян відмовитися від кампанії було ухвалено за кілька днів до того, як вона засудила бренд, заявивши, що вона "приголомшена тривожними зображеннями".

Популярні новини зараз

"Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця

69-річна Валюха зі "Сватів" зібралася на фронт, захищаючи путіна: "Я спочатку спалахнула..."

Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни

Донька "міністра війни" Шойгу показала, за що помирають мобіки: шикарні тусовки та відпочинок у Дубаї

Показати ще

Останні кілька днів я мовчала не тому, що не відчувала огиди і обурення недавніми кампаніями Balenciaga, а тому, що хотіла мати можливість поговорити з їхньою командою, щоб зрозуміти для себе, як таке могло статися,- написала -Кардаш'ян у соцмережах. - Як мати чотирьох дітей, я була вражена тривожними знімками. До безпеки дітей слід ставитись з найбільшою увагою, і будь-які спроби нормалізувати жорстоке поводження з дітьми будь-якого роду не повинні мати місця в нашому суспільстві — і крапка”.

Зірка "Кардаш'ян", яка позувала для кількох кампаній Balenciaga та брала участь у їхньому показі, далі сказала, що вона "переоцінює" свої відносини з брендом, з яким вона, схоже, тепер розірвала стосунки назавжди.

Багато інших знаменитостей, у тому числі сестра Кардаш'ян Кайлі Дженнер, також висловилися проти люксового бренду.

Кайлі Дженнер: скрін з відео

Обурення почалося на початку листопада після того, як рітейлер запустив рекламну кампанію, якої діти тримають плюшевих ведмедиків, одягнених у шлейки у стилі БДСМ. Ще одне із зображень включало рішення Верховного суду про дитячу порнографію.

З того часу Balenciaga двічі вибачався і згортав неприємну рекламну кампанію.

Нагадаємо, що Кім Кардаш'ян зайнялася інтимом із Пітом Девідсоном на честь 88-річної бабусі.

Раніше ми повідомляли, що Кріс Дженнер захворіла на амнезію через багатство, мама Кім Кардаш'ян запаслася пляшками.