Олександр Положинський, автор і виконавець власних пісень, військовий ЗСУ, нагадав українцям про окопи, мороз і ненадійний спальник.

На своїй сторінці в Facebook Олександр розмістив вірш та фото з спальника на дерева в снігу. Він нагадав українцям, що захисникам приходиться терпіти, аби стримати терориста і не пустити вглиб країни.

В темряві лягаю спати на сніг. Холодно. Змерз. Не відчуваю пальців ніг. Пальці - у спальник і весь за ними услід. Ковток із фляги - язик ламає лід. Вночі прокидаюся - б‘ють дрижаки. Прагну тепла і світла, та поки все навпаки. Це зміниться на краще - бо змінитись повинно. Терміново потрібно до вітру. Зимно. - написав про незавидні будні солдата поет.

Скриншот повідомлення

У коментарях відгукнулися, зі щирим бажанням допомогти, зігріти, обійняти усіх тих, хто боронить землю від ворога. На деякі коментарі Олександр відповідав, а деякі коментарі не потребували відповіді.

Популярні новини зараз

Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках

Покаявся і пішов додому: суд виправдав нардепа Володимира Гевко за недекларування мільйонного майна

"Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця

Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити

Показати ще

"Друже, тримайся! Що потрібно для тепла ? Як допомогти? Що передати?", "Як же це тяжко читати, серце крається, сльози навертаються, а чим допомогти не знаю.... Скажи, що потрібно, то будемо відправляти... Витримки тобі Саша, та бережи себе", "Які ж ви незламні!!!!Щиро дякуємо і чекаємо всіх додому", - написали у кометаряхю

Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що Олександр Положинський поділився зворушливими рядками про загиблих побратимів: "Болючий вірш..."

Як повідомляв "Знай.ua" безстрашний Олександр Положинський в ЗСУ прочитав вірша про війну: "В мішках додому вернетесь, козли".

Також "Знай.ua" інформував, Олександр Положинський на фронті потішився через "сюрпризи" з мирного життя: "Самі тебе знаходять".