Алекс Топольський - новий головний герой найромантичнішого шоу "Холостяк" і успішний бізнесмен. У жовтні 2022 року відбулася довгоочікувана прем'єра, тому чоловік активно знайомить глядачів зі своїм життям у Instagram.

На цей раз Алекс Топольський вирішив розповісти про свою улюблену книгу. Насамперед він зазначив, що, відповідаючи на це питання, йому важко було зупинитися на конкретній книзі, адже їх дуже багато. Чоловік віддає перевагу бізнес-літературі, а також біографіям успішних людей.

Алекс Топольський, фото: Instagram

"Вони мене надихають", - додав він.

Проте герой романтичного шоу все ж таки виділив одну з особистого топу - це роман "Алхімік" Пауло Коельо. Йому подобається те, як описана у книзі трансформація людини.

Популярні новини зараз

Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна

Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив"

Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

"Той шлях, який людина вибрала і знаючи, що є якісь перепони і вони виникають, великі і маленькі, але все одно, вибрав свій шлях і йде до нього", - сказав чоловік.

Топольський виглядав дуже задоволеним та окриленим, говорячи про те, як йому подобається ця книга.

Раніше ми писали про те, що Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", доки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу у свої руки"

Як повідомляв Знай.ua, "Холостяк" Алекс Топольський розповів, як завдяки цілу "прочитав" учасницю, наче книгу: "Не просто друг"

Також портал Знай.ua писав, що Саша Мудра після поцілунків Алекса Топольського з Мариною поставила всіх на місце: "Принижуватися заради чоловіка"