Відомий український шоумен та гуморист Вадим Мічковський, якого всі знають як Дядю Жору, регулярно спілкується з шанувальниками та радує їх розважальним контентом у соцмережі Instagram, де за ним стежить понад 760 тисяч людей. Крім того, він ще й допомагає рідній країні у війні з окупантами.

Дядя Жора продовжує епатувати та намагатися розвеселити похмурих українців своїми кумедними відеороликами на життєві теми. Цього разу він зняв TikTok про те, що зустрічалося буквально у кожній родині – заначки, які знаходять жінки.

Дядя Жора. Фото: скрін youtube

Артист жартівливо заявив, що жінки повинні знати, де лежать ті самі запаси, щоб довіра всередині сім'ї зростала, самооцінка підвищувалася і в безпеці була основна заначка.

"Розумний чоловік дозволяє знати дружині, де лежить його заначка", - сказав Дядя Жора.

Популярні новини зараз

Не гірше квасолі та гороху: вчені довели користь картоплі та підказали, як її правильно вживати

Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту

Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний"

Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою

Показати ще

Як це зазвичай буває, на творчість шоумена знайшлися і любителі, і критики. Деякі оцінили жарт Мічковського, інші ж "заклювали". Це не вперше, коли українці заявляють про те, що він жартує безглуздо.

Коментарі - instagram.com/dyadya_jora/

Коментарі - instagram.com/dyadya_jora/

Раніше ми писали, що Дядя Жора показав, які нестандартні натяки робить йому дружина, щоб отримати бажане: "Новий лайфхак"

Як повідомляв Знай.ua, Дядя Жора вирушив на "побачення" з юною красунею, а про дружину навіть не згадав: "Не зміг відмовити"

Також портал Знай.ua писав, що Дядя Жора відмовився від урочистостей у особливий день, щоб підтримати ЗСУ: "Хотів великий торт і багато солодощів"