Відомий український ведучий та блогер Олексій Дурнєв із недавнього часу повністю перейшов українською мовою.

Він виконує багато роботи, спрямованої на прискорення нашої перемоги над рашистами. Більше того, він систематично розважає громадян, щоб ті не падали духом і розуміли, з якими нікчемними людьми ми боремося.

Ткач і Дурнєв, скріншот з відео

Цього разу Олексій написав текст на дуже важливу тему - він попросив закрити "полювання на відьом", бо зараз багато хто перебуває у пошуках "зради", щоб відчути її, обговорити та підвищити власну самооцінку на чужому тлі. Але сьогодні це важливо фільтрувати.

"Так зване "полювання на відьом" відчувається вже зараз. Люди поділяють один одного на "добрих" і "поганих" українців. Засуджують. Після перемоги це відбуватиметься сильніше. Знайдуться ідіоти, які звинувачуватимуть тих, хто виїхав за кордон і викладав вміст. з іспанських дискотек. Або навпаки поливатимуть брудом тих, хто був змушений залишитися в окупації та брати їжу з рук ворога та пристосовуватися до такого життя", - пише Олексій Дурнєв.

Популярні новини зараз

Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції

Курс долара у 2023 році по 50 грн - міф чи реальність - відповідь експерта

Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки

83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"

Показати ще

Він також згадав і шалені ціни на нерухомість у Львові. Та інше...

Олексій Дурнєв, фото: Instagram

Його підтримали багато друзів, включаючи Надю Дорофєєву, Дашу Астаф'єву та інших. Бо, за словами Олексія Дурнєва, наша остаточна перемога настане не після відновлення кордонів 1991 року, а після тотальної єдності та небажання шукати тих, хто "гірший" у нашому суспільстві.

Нагадаємо, Даша Астаф'єва з глибоким декольте змусила Олексія Дурнєва цілувати її середній палець: Санта Дімопулос у захваті

Як повідомляв "Знай.uа", зірка "Квартал 95" Юрій Ткач засумував після розставання з Дурнєвим, як росіянка через від'їзд з Криму: "Не хотів їхати"

Знай.ua писав, ласкава українізація: Олексій Дурнєв почав штрафувати співробітників за російську мову в офісі