Спочатку ти успішний телеведучий, їздиш світом з Жанною Бадоєвою, Лесею Нікітюк або Настею Івлєєвою, а потім російський народ на чолі з путіним вирішує, що тебе треба рятувати і стирає з лиця землі твоє місто і частину рідної країни...

І ось ти вже не із золотою картою вивчаєш Швейцарію, а пояснюєш своїй маленькій доньці, що таке війна і чому росіяни холоднокровно і жорстоко вбивають та катують мирне населення України. З цим усім зіткнувся телеведучий тревел-проєкту "Орел і Решка" Андрій Бєдняков.

Андрій Бєдняков з дочкою Ксенею, фото із соцмереж ведучого

Ведучий проєкту Нового каналу "Де логіка?" Андрій Бєдняков поділився, як він у складний для України час спілкується із 7-річною дочкою.

"Спочатку Ксенії все пояснювала Настя (Анастасія Коротка - дружина Андрія Бєднякова - прим. ред.), адже мене не було поряд, коли все почалося. Я перебував на зйомках за кордоном, - каже телеведучий. - Але потім ми з донькою багато розмовляли про це, вона знає, хто на нас напав. І знає, що Україна переможе. Ксенія постійно запитує, коли ми поїдемо до Маріуполя. Каже: "А Маріуполя вже нема. І бабусі вже нема. А я хочу поїхати. Коли? Ці люди там надовго?" Вона питає, я їй пояснюю все як є. У нас немає гри чи аналогій. Вона доросла дитина і має це розуміти. Водночас ми не маємо такого, що ми сідаємо і: "Слухай, ці – такі, а ці – такі. Ми їх ненавидимо". Ні. Вона запитала, ми спокійно пояснили, вона зрозуміла, і ми закрили цю тему. Потім, якщо ще питає, то знову їй розповідаємо."

Популярні новини зараз

600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися

Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки

Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року

Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту

Показати ще

Коротка та Бєдняков з донькою, фото з Instagram

Нагадаємо, що дружина Бєднякова Анастасія Коротка та дочка Ксенія перебувають у США. Також відомо, що незабаром подружжя вдруге стане батьками.

Нагадаємо, що Андрій Бєдняков похвалився "кров'ю", подарованою з фронту.

Раніше ми повідомляли, що Андрій Бєдняков зізнався, як зароблятиме: "Я і зараз жартую".