Красуня та зірка, улюблениця підлітків Надя Дорофєєва похвалилася "зрілими" прищиками, які вкрили її личко, дівчина не надто засмутилася, що перенесла важливі зйомки, адже вона вже за кілька годин виглядала ідеально.

Відома українська співачка та тренерка "Голосу країни" показала в сторіс Instagram своє лице зблизька, на ньому у декількох місцях "визріли" фурункули. Засмучена дівчина запитала у своїх підписників, чи і у них таке буває.

Надя Дорофєєва. Фото: instagram.com/nadyadorofeeva/

У кого сьогодні "прищ-day" запитала у сторіс Надя Дорофєєва.

Зірка часто спілкується в сторіс зі своїми шанувальниками. На оновлення співачки підписані понад 5,3 мільйона осіб.

Популярні новини зараз

Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом

Покровська батьківська субота 30 вересня: що заборонено цього дня і що робити, якщо не можете піти до церкви

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

Надя Дорофєєва. Фото: instagram.com/nadyadorofeeva/

Один вистрибнув у кутику губ, а інший на щоці. Надя не довго засмучувалась, вже наступні сторіси не містили й сліду від нав'язливих прищиків.

Надя також розповсюдила деякі пісні молодих виконавців, які вразили її серце за останній час. Вона зізналася, що приємно вражена успіхами які демонструють молоді артисти.

Надя Дорофєєва. Фото: instagram.com/nadyadorofeeva/

Дівчина часто публікує різного роду інтерв'ю, які влаштовують для дівчини шанувальники в інстаграм. НЕщодавнно Надя взяла участь у шоу "Голос країни", як тренер.

Нагадаємо, ми писали, що Надя Дорофєєва розкрила правду, як зважилася розлучитися з Дантесом: "Не нудьгуйте, будуть нові".

Як повідомляв "Знай.ua" Надя Дорофєєва зізналася, що "захлинається" у відчаї та смутку, Кацурін безсилий.

Також "Знай.ua" інформував Надя Дорофєєва поділилася яскравими спогадами, заради українців: "Відірвати від важких новин".