Герцог та герцогиня Сассекські виявилися переміщеними на офіційному сайті королівської родини. Вони потрапили до кінця списку разом із герцогом Йоркським.

Цю інформацію оприлюднили на порталі «DailyStar»

На веб-сайті представлений список значних дорослих членів королівської родини, кожен з яких має свій власний розділ «про себе». Донедавна герцог та герцогиня Сассекські фігурували приблизно в середині рейтингу.

Однак, коли веб-сайт був змінений після смерті королеви Єлизавети II, пара була переведена трохи вище за Ендрю в новому рейтингу і нижче за герцога і герцогині Глостерських.

Передбачається, що різка перестановка може бути результатом надії Карла запровадити більш урізану монархію, піднявши тих, хто підтримував короля.

Популярні новини зараз

Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки

2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати

До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"

Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн

Показати ще

Принц Гаррі і Меган Маркл, фото: Instagram

Потрясіння торкнулося не лише Сассексов та Ендрю — 80-річний принц Майкл Кентський та його дружина Марія-Крістін були повністю вилучені зі сторінки, оскільки вони не є членами королівської родини.

Тим часом 85-річна принцеса Олександра, 86-річний герцог Кентський і 78-річний герцог Глостерський, як і раніше, вважаються працюючими членами королівської родини і зберегли свої місця.

І це не вперше, коли Сассекси опускають в ієрархії на королівському сайті.

Принц Гаррі і Меган Маркл, скріншот: Youtube

Спочатку пара сиділа трохи нижче принца та принцеси Уельських, потім герцога та герцогині Кембриджських, які тепер займають третє та четверте місце у списку після короля та королеви-консорту.

Близько 15 місяців тому, після рішення Сассексів піти з посади працюючих членів королівської сім'ї і переїхати до США, вони були переведені нижче Уессексів і принцеси Анни, щоб відобразити їх тепер меншу роль.

Як раніше повідомляв портал "Знай", Меган Маркл показала своє справжнє нутро з "гнилиною".

Нагадаємо, глядачі налякані, почувши жахливий голос на похороні Єлизавети II у прямому ефірі.