Популярна українська телеведуча, блогер та благодійниця Маша Єфросиніна, яка займається власним проектом "Іспит на відвертість" на YouTube, часто ділиться з аудиторією цікавими публікаціями у своєму Instagram, де за нею стежить 2 мільйона людей.

Наразі сотні росіян виходять на мітинги, але не проти мобілізації, а на підтримку референдумів в окупованих містах України. Фото із однієї такої акції показала телеведуча. Деякі, що мають залишки розуму, тікають із країни, щоб не стати гарматним м'ясом.

Скріншот із Instagram, Маша Єфросиніна

"Поки на окупованих територіях України під автоматами проводять говнореферендуми, в москві "наконец-то вышли на митинги"… Але… на підтримку війни та за знищення нашої нації", - зазначила Єфросиніна.

Маша впевнена, відтепер можна сміливо говорити, що у цій війні винен не лише путін, а й увесь російський народ, адже попри те, що президент зробив їх рабами, вибір є завжди.

Популярні новини зараз

Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку

Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю"

2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати

Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок

Показати ще

"Це вже вибір кожного, хто там зараз стоїть, хто мовчав всі ці місяці, хто продовжував жити ніби їх це не стосується. Кожного росіянина, хто закривав очі на вбивства та геноцид нашого народу", - підсумувала артистка.

Раніше ми писали про те, що Маша Єфросиніна та Оля Полякова "на Байкатарі" довели, що теж грішать, як і багато українців: "Завжди буде не так"

Як повідомляв Знай.ua, Оля Полякова не посоромилася порівняти себе з Машею Єфросініною: "Війна в країні, а у вас мордяки"

Також портал Знай.ua писав, що Маша Єфросиніна поскаржилася, що схудла і чоловік її не хоче, а Полякова її одразу "сватала": "Де мої сісюндрики"