Енн Хеч знаходиться на штучній вентиляції легень, тому її близькі зіткнулися з важким рішенням відключити її від системи життєзабезпечення.

Офіцер поліцейського управління Лос-Анджелеса сказав, що аналіз крові Енн після аварії 5 серпня показав наявність наркотиків.

Очікувалося, що другий аналіз зумовить, які наркотики, як повідомляється, перебували в її аганізмі, оскільки справа розслідувалася як дорожньо-транспортна пригода, пов'язана з керуванням у нетверезому стані.

Обгоріла спина Енн Хеч, кадр з відео

Енн залишають живими доти, доки не буде визначено, чи можна пожертвувати якийсь із її органів після п'ятничної аварії, повідомляє Deadline.

Популярні новини зараз

Лукашенко слідом за Путіним може почати мобілізацію: але у черговий раз задурять мозок

Олексій Данилов розповів українцям, як вижити при ядерній атаці: "Нас зупинити не може ніхто"

Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

"Ми хочемо подякувати всім за добрі побажання та молитви про одужання Енн, а також подякувати відданому персоналу і чудовим медсестрам, які доглядали Енна в опіковому центрі Гроссмана в лікарні Вест-Хіллз" , - сказав представник сім'ї Енн.

"На жаль, через нещасний випадок Енн Хеч отримала тяжку гіпоксичну травму головного мозку і залишається в комі, у критичному стані. Очікується, що вона не виживе. У неї вже давно був вибір пожертвувати свої органи, і вона знаходиться на апараті життєзабезпечення, щоб визначити, чи життєздатні вони”.

Енн Хеч, кадр з відео

Далі представник Енн розповів, яку акторку пам'ятатимуть після трагедії.

Вони сказали: "У Енн було величезне серце, і вона чіпала всіх, кого зустрічала, своїм щедрим духом. Більше, ніж її екстраординарний талант, вона вважала поширення доброти та радості справою свого життя. Її пам'ятатимуть за її мужню чесність і її буде дуже не вистачати" .

У Хеч залишилися цивільний чоловік, актор Джеймс Таппер, а також син-підліток на ім'я Атлас.

На рахунку актриси десятки ролей у кіно, серед яких "Шість днів, сім ночей", "Форс-мажор", "Година істини", "Психо" та інші.

Енн Хеч забрали з місця автокатастрофи на ношах, кадр з відео

Нагадаємо, що зірка "Супермена" Енн Хеч влаштувала дві ДТП і сильно обгоріла, за життя борються лікарі.

Раніше стало відомо, що друг Ріти Ори підтвердив її весілля з багатим оскароносним актором: зірки вітають пару.