Український борець греко-римського стилю, багаторазовий чемпіон світу та Європи та нинішній народний депутат Жан Беленюк поділився думками щодо річниці перемоги на Олімпійських іграх.

На фото Беленюк тримає праву руку на серці, виконуючи гімн України, а на грудях зараз звисає золота медаль, прикрита квітами, але незабутня...

Жан Беленюк, фото: Instagram

Рік тому спортсмен став Олімпійським чемпіоном. Тоді Жан Беленюк думав, що він найщасливіша людина на землі, адже іспит на моральну та фізичну витримку здано ідеально і на нього чекають лише яскраві миті вже виконаної роботи. Але зараз мрія зовсім не та. Нині Жан і вся країна мріє лише про перемогу.

"Вся наша країна опинилася перед головною битвою, що визначає "змагання" у своїй новітній історії! І ставка тут набагато вища – це майбутнє, це незалежність, це Життя! І зараз ми, як нація, проходимо найсуворіший іспит на незламність, стійкість, здатність об'єднуватися в кризові моменти нашого життя ", - пише он.

Популярні новини зараз

Переможець "МастерШеф" Євген Клопотенко взявзя знищувати росіян, не тільки борщ наш: "Ми зробили діло"

Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень

Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав"

Колишня Позитива з "Время и Стекло" показала, як доводиться спати на тротуарах: "Люблю життя"

Показати ще

Жан Беленюк, фото: Instagram

Рівно рік тому 04.08.21 Жан Беленюк став Олімпійським чемпіоном, цим реалізувавши мрію свого життя, як він думав до початку повномасштабної війни, 24.02.22. Варварський напад рашистів на нашу країну дав усім нам одну спільну мрію – перемогу!

Нагадаємо, Жан Беленюк із "Слуги народу" опустив усіх окупантів Росії з небес: "Мій Херсон вам у рот не влізе"

Як повідомляв "Знай.ua", Жан Беленюк показав справжнє обличчя російського спорту, рука в нацистському привітанні: "Забув букву z на грудях"

Знай.ua писав, "Ескалація з боку росії": Жан Беленюк поділився непростими буднями народного депутата