Співачка Like A Prayer Мадонна, як відомо, влаштувала дражливий показ для фанатів в Instagram, але вона була здивована, коли не змогла вийти в ефір через обмеження.

Дану новину оприлюднили на порталі «Daily Star»

Співачка Мадонна, яка посіла перше місце в чартах, втратила дар мови після того, як отримала бан в Instagram.

63-річна зірка, яка, як відомо, часто завантажує ризикований контент на платформу соціальних мереж, була приголомшена, коли зрозуміла, що не може «вийти в ефір» з колегою-музикантом SickKmusic.

Поділившись відео своєї невдалої спроби, Мадонна була приголомшена, коли дізналася, що неможливо звернутися до її 18 мільйонів підписників.

Популярні новини зараз

Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса

Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" висміяла потуги волонтерів, які допомагають російським окупантам: 300 рублів за два тижні

Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"

Показати ще

Судячи з її історії в Instagram, Мадонна розмовляє з SickKmusic по телефону.

Вона сказала: "Привіт, Я не знаю, це просто дивно, ми намагалися вийти в ефір, і Instagram заблокував мене, але вони дуже загадкові щодо того, чому. Я не знаю, чому вони не дають мені приводу, це як бюрократія замість комп'ютера, дуже дивно".

Вона продовжувала: "Я нічого не робила останнім часом, я не робила нічого божевільного, принаймні на цьому тижні. Я маю на увазі, що це могло бути запізнілою реакцією з боку NFT минулого тижня, але я не зовсім впевнена. Але я просто хочу скористатися цією можливістю, щоб сказати всім, хто чекав нас в прямому ефірі в Instagram, що ми не затримуємося і приносимо свої вибачення. Я шкодую, що підвела всіх, я дійсно з нетерпінням чекав цього".

Sickickmusic відповів: "Я теж, але я впевнений, що це не буде тривати вічно, ми це виправимо".

Погоджуючись з його заявою, Мадонна відповіла: "Я збираюся повернутися в минуле і присягнути цензурі".

Нагадаємо, що Мадонна благає Папу Римського про зустріч.