Популярна українська виконавиця Оля Полякова відповіла на питання, яке хвилює мільйони українців. Зірка зізналася, чи замінить вона Віталія Кличка на місці мера Києва.

Про це співачка розповіла "Вістям".

Журналіст прямо запитав у Полякової, чи збирається вона балотуватися в мери. Співачка відповіла неоднозначно:

"Ні, поки що...А взагалі, хрін його знає, що у мене з головою. Можливо, буду..." Оля Полякова

Нагадаємо, що заяи, які робить Оля Полякова, тільки шкодять конструктивному жіночому руху і роблять його токсичним. Про це розповів лідер популярної української групи "Антитіла" Тарас Тополя в інтерв'ю для "Знай.uа".

Популярні новини зараз

Дівчинка довгі місяці підкидала воші школярам, діти зрозуміли не одразу: "Розчесала волосся виделкою і...."

Жінка віддала 6 тисяч за навчання сина, але в коледж він ходити не став, відправляють до суду: не повернули навіть половину суми

Суддя "Танці з зірками" Максим Чмерковський покинув кохану після року стосунків

Надя Дорофєєва спустила бюстгальтер і показала шрам на грудях: ховала 4 роки від усіх, крім Дантеса

Показати ще

Музикант підкреслив, що правозахисні організації і жінки ООН повинні детально проаналізувати слова Полякової.

співачка Оля Полякова

"І риторика, з якою Оля Полякова починає свій шлях в політиці, вона для мене абсолютно не прийнятна. Тобто ті слова, ті епітети і словесні звороти, які вона обирає для того, щоб говорити про себе, як захиснию жіночих прав, вони в принципі мають бути детально проаналізовані наявними в Україні правозахисними організаціями, жінками ООН, наприклад".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Оля Полякова разом з Лесею Нікітюк взяли участь у показі дизайнера Андре Тана в рамках Ukrainian fashion week.

А ще артистка в Одесі показала ідеальну фігуру в білому купальнику і зізналася, що відпочиває з подружкою, але здається, подружка була погано підготовлена до літа і не поголила ноги.